Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Hliníkové rolety

Stále obľúbenejšie sú vonkajšie rolety, ktoré je možné využiť ako pre ochranu okien rodinných domov, tak rekreačných objektov a chát, ale aj pre všetky typy okien bytových domov.

Vonkajšie rolety sa používajú nielen ako ochrana pred únikom tepla, kedy sa výrazne zvyšuje izolačná schopnosť okien, predstavujú tiež vynikajúcu protihlukovú ochranu. Hliníkové predokenné rolety tak predstavujú skvelú ochranu pred poveternostnými vplyvmi, ktorá chráni plastové, drevené aj hliníkové okná proti rozmarom počasia a výrazne tak predlžujú ich životnosť. Samozrejme je možné rolety použiť aj ako ochranu pred prílišným slnečným žiarením.

Najmä v prípade rodinných domov, chát, chalúp a iných rekreačných objektov predstavujú predokenné hliníkové rolety výborný bezpečnostný prvok. Rolety sú chránené proti nadvihnutiu špeciálnou pružinou a predstavujú tak neľahkú prekážku pre zlodeja a dobrú ochranu proti vlámaniu. K roletám je navyše možné voliteľne dodať navíjacie siete proti hmyzu.

V prípade moderných predokenných roliet sa nemusíte báť, že by boli nad vaše sily - ich ovládanie je veľmi jednoduché. Je možné ich ovládať ručne alebo motoricky, pričom motorické rolety je možné ovládať celým radom moderných spôsobov - diaľkové ovládanie, časový spínač, veterné či slnečné čidlá a ďalšie. Motorické ovládanie roliet je možné synchronizovať do jedného centrálneho ovládača.

Plastové

Stále obľúbenejšie sú vonkajšie rolety, ktoré je možné využiť ako pre ochranu okien rodinných domov, tak rekreačných objektov a chát, ale aj pre všetky typy okien bytových domov.

Vonkajšie rolety sa používajú nielen ako ochrana pred únikom tepla, kedy sa výrazne zvyšuje izolačná schopnosť okien, predstavujú tiež vynikajúcu protihlukovú ochranu. Roletový nadokenný systém je vhodný pre všetky druhy plastových okien. Každý nadokenný prvok sa skladá z vyrovnávacieho profilu, 4 dielneho PVC boxu, vodiacich líšt až prekladového profilu. Komôrkové profily sú 10 mm silné a navzájom do seba zapadajú. Lamely sú plastové štandardne dodávané v 7-mich farebných odtieňoch. Box a vodiace lišty môžu byť dodané vo farbe bielej, hnedej, prípadne môžu byť upravené kašírovaním v 13-tich farebných odtieňoch. Pri výrobe okennej jednotky sa roleta primontuje na okno a s oknom sa tak ako kompletný stavebný diel zabuduje do stavebného otvoru. Týmto riešením je dosiahnutý čistý a ničím nerušený vzhľad fasády.

CRvision s.r.o, Mierová 94, 066 01 Humenné
Email: info@crvision.sk