Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie

Klasické interiérové žalúzie

Hliníkové žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť. Hliníkové žalúzie sú použiteľné prakticky do všetkých typov okien. Žalúzie, ktoré poznáme z predchádzajúcich čias, prešli vývojom a ponúkajú sa nám v mnohých variantoch. Veľkou výhodou je široká paleta odtieňov, zahŕňajúce neutrálne, bežné i pastelové farby, povrch matný, lesklý alebo metalický.

Vnútorné vertikálne žalúzie

Látkové vertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu s elegantnou dekoráciou interiéru. Tvoria modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako závesy a záclony.

Bambusové žalúzie

V prípade záujmu o prírodný vzhľad vašich žalúzií sú pre vás najlepšou voľbou bambusové žalúzie, ktoré sa vyznačujú nie len elegantným dizajnom ale tiež vysokou kvalitou. Široká ponuka je tiež charakteristická rôznou šírkou profilu, niekoľkými mechanizmami umožňujúcimi ľahkú manipuláciu a tiež rôznymi spôsobmi inštalácie.

CRvision s.r.o, Mierová 94, 066 01 Humenné
Email: info@crvision.sk