Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Hoci je ich funkcia predovšetkým praktická, svojím moderným dizajnom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Sieť je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej alebo čiernej farbe a na okne je prakticky neviditeľná. Na výber je tiež sieťovina protipylová či plisovaná.

ROLOVACIE SIETE

Okenná rolovacia sieť je na navíjacom hriadeli uložená v hornom boxe, vyrobeného z extrudovaného profilu. Sieť je vedená postrannými vodiacimi lištami opatrenými tesniacimi kefkami. Vodiace lišty sú kotvené do ostenia alebo na rám okna. Sieť je ovládaná ručne, po stiahnutí sa fixuje do spodného pevného profilu pomocou háčika, ktorý je súčasťou pojazdového profilu siete. Sieť je zo šedej sieťoviny. Horný box, vodiace lišty, pojazdný profil i spodný pevný profil je štandardne vyrábaný v bielej alebo hnedej farbe RAL, ďalej je možné tieto komponenty objednať v imitácii dreva - zlatého dubu.

PEVNÉ SIETE

Pevná sieť proti hmyzu sa vyznačuje extrudovaným profilom. Rohy siete sú riešené zrezaním profilu s kovovou výstužou. Sieť je vybavená šedou alebo čiernou sieťovinou, využiť možno tiež sieťovinu protipylovú. K dokonalému utesneniu slúži čierna alebo sivá kefka. Pre jednoduchú manipuláciu je sieť vybavená úchytkami. Štandardne je ponúkaná v bielej, tmavohnedej, a hnedej farbe RAL alebo v striebornom eloxe. Na prianie zákazníka možno profil siete vyrobiť v imitácii dreva.

POSUVNÉ SIETE

Profil krídla siete je vyrobený z extrudovaného profilu. Sieť je vybavená šedou alebo čiernou sieťovinou, využiť možno tiež sieťovinu protipylovú. Krídlo siete je opatrené tesniacou kefkou. K manipulácii slúžia obojstranné držadlá. Správnu zatvorenú polohu krídla siete nastavuje montážny doraz. Štandardne je profil krídla siete ponúkaný v bielej, hnedej, pieskovo hnedej farbe RAL a v striebornom eloxe. Ďalej je možné profil vyrobiť v imitácii dreva (polepom alebo potlačou). Lišty siete sú vyrábané v štandardných farbách ako profil krídla siete, alebo v imitácii dreva (potlačou).

CRvision s.r.o, Mierová 94, 066 01 Humenné
Email: info@crvision.sk