Garážové brány

Priemyselné garážové brány

Ocelové priemyselné garážové brány Base+

Priemyselné garážové brány BASE

Priemyselné brány Base + sú určené predovšetkým pre priemyselné a skladové objekty. Brány sa vyznačujú výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Ich konštrukcia vychádza z požiadavky na čo najvyššiu pevnosť, odolnosť a ľahkú a bezpečnú manipuláciu. Prevedenie plných sekcií tohto typu brán ponúkame v obľúbenom dizajne lamely v bielej alebo striebornej farbe. Na želanie je samozrejme možné vyrobiť tieto brány v akejkoľvek farbe podľa širokej palety RAL.

Hlinníkové priemyselné garážové brány ALU+

Hlinníkové priemyselné garážové brány ALU

Hliníkové brány ALU + ponúkajú veľkorysé riešenie pri stavbe či adaptácii priemyselných objektov s požiadavkou na výrazné presklenie interiéru.
Pri využití kvalitných materiálov sa ľahkosť a elegancia spája s pevnosťou a stabilitou. Bezpečnosť na základe vizuálneho kontaktu a maximálna odolnosť proti korózii sú u tohto typu brány samozrejmosťou.

Hlinníkové priemyselné garážové brány ALM+

Hlinníkové priemyselné garážové brány ALM

Hliníkové priemyselné brány s maximálnym presklením umožňujú už zvonku ukázať to, čo stojí za to pozrieť si vnútri. Tento variant priemyselných brán sa výborne hodí napríklad do autosalónov, pretože brány s maximálnym presklením budú už z diaľky priťahovať zvedavé pohľady okoloidúcich, ktorí zaiste radi zavítajú aj dovnútra.
Na prianie je možné si vybrať akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL. Brány s maximálnym presklením do 3000 mm šírky sú bez zvislej priečky, od 3001 do 5000 mm sú z bezpečnostných dôvodov uprostred rozdelené jednou zvislou priečkou.

CRvision s.r.o, Mierová 94, 066 01 Humenné
Email: info@crvision.sk